Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pozdrav svima

Go down 
2 posters
AutorPoruka
don Leone

don Leone


Broj komentara : 1
Registration date : 2007-05-07

Pozdrav svima Empty
KomentarNaslov komentara: Pozdrav svima   Pozdrav svima Icon_minitimeSun May 13, 2007 6:51 pm

Pozdrav raja,

Ima već nekolko dana da sam se registrovo na vašem i našem Smile forumu, ali nikako evo da napišem prvi post...Dolazim iz Tuzle, a na poziv našeg admina Bokija, priključujem se forumu iako ne vozim Škodu.

Moja vozalica je SEAT Leon, isti kao na avataru, samo bez aerodinamyc branika (koji nije isključen), mašina 1.9 TDI, 105 KS, koja je ok, ali valjaće i na njoj malo poradit...

Dosad sam mijenjao fabričku muziku, koja je bezze bila. Stavio DLS Audio set uz pomoć momaka iz caraudio.ba koji su definitivno veliki profesionalci...Takodje su xenoni stavljeni Evil or Very Mad i sportski auspuh u Hrvatskoj radjen...

Škoda mi je drago auto, a eto igrom slučaja je sa SEAT-om u istom koncernu, volim hatch auta i dosad sam imo prilike izbliza da vidim nekoliko Fabia koji su strava bili natunirani i preradjeni Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Tolko zasad, pa pišemo se Cool Pozdrav!
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

Pozdrav svima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav svima   Pozdrav svima Icon_minitimeSun May 13, 2007 7:57 pm

Dobro došao i osjećaj se ko u Španiji haha

Pozdrav
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
 
Pozdrav svima
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum :: Predstavljanje novih članova-
Idi na: