Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Par finih stvari za skodu

Go down 
+2
Bojan
oka
6 posters
AutorPoruka
oka




Broj komentara : 5
Registration date : 2007-05-04

Par finih stvari za skodu Empty
KomentarNaslov komentara: Par finih stvari za skodu   Par finih stvari za skodu Icon_minitimeThu May 10, 2007 12:37 pm

evo par slika nekih djelova koje bi bilo lijepo vidjeti na nasim dragim auticima...


Par finih stvari za skodu 20-0425-00-20

Par finih stvari za skodu 20-0425-10-20

Par finih stvari za skodu FKRL7084

Par finih stvari za skodu FKRL7082
Na vrh Go down
oka




Broj komentara : 5
Registration date : 2007-05-04

Par finih stvari za skodu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par finih stvari za skodu   Par finih stvari za skodu Icon_minitimeThu May 10, 2007 12:50 pm

Par finih stvari za skodu Fabia_yelow_01_b

Par finih stvari za skodu Fabia_yelow_02_b
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

Par finih stvari za skodu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par finih stvari za skodu   Par finih stvari za skodu Icon_minitimeThu May 10, 2007 12:50 pm

Ma ima ona stranica www.skoda-shop.cz . Ja jednom greškom naručim 10 prednjih branika i zvao gore jarana da otkazuje haha. Ljudi se gore valjali od smijeha.

Ja bi ovu tamniju kombinaciju Wink
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
Anais




Broj komentara : 24
Registration date : 2007-05-07

Par finih stvari za skodu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par finih stvari za skodu   Par finih stvari za skodu Icon_minitimeThu May 10, 2007 1:56 pm

Imam u planu da uzmem ove farove i stopke crne stim da su ovi farovi sa angel eyesima
Na vrh Go down
LeKo




Broj komentara : 53
Localisation : Rajvosa
Registration date : 2007-05-03

Par finih stvari za skodu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par finih stvari za skodu   Par finih stvari za skodu Icon_minitimeThu May 10, 2007 4:00 pm

Anais (citat):
Imam u planu da uzmem ove farove i stopke crne stim da su ovi farovi sa angel eyesima

Koja je lova u pitanju, koji je proizvodjač da vidim imal sta za moju damu Smile
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

Par finih stvari za skodu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par finih stvari za skodu   Par finih stvari za skodu Icon_minitimeThu May 10, 2007 4:12 pm

Anais (citat):
Imam u planu da uzmem ove farove i stopke crne stim da su ovi farovi sa angel eyesima

Ma prvo ti uzmi neki motor jak, TDi ako možeš pa onda uvaljuj lovu...

Mislim ja bih tako, a sad ne znam svak sebi najbolje zna Wink

Pozdrav
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
Anais




Broj komentara : 24
Registration date : 2007-05-07

Par finih stvari za skodu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par finih stvari za skodu   Par finih stvari za skodu Icon_minitimeThu May 10, 2007 4:47 pm

Nisam neki fun jakih motora vise volim dobar izgled znaci bacam se na styling..... www.superskoda.com dostavjaju u bih sve djelove !!!
Na vrh Go down
ShArky

ShArky


Broj komentara : 6
Registration date : 2007-05-12

Par finih stvari za skodu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par finih stvari za skodu   Par finih stvari za skodu Icon_minitimeSat May 12, 2007 12:35 am

Anais (citat):
Nisam neki fun jakih motora vise volim dobar izgled znaci bacam se na styling..... www.superskoda.com dostavjaju u bih sve djelove !!!

kolko ide postarina na front bumpere jel prema masi ili zapremini , i koko je carina ???
unaprijed hvala...
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

Par finih stvari za skodu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par finih stvari za skodu   Par finih stvari za skodu Icon_minitimeSat May 12, 2007 1:09 am

Ma puno oni uzimaju na poštarinu. Najbolje ti je ako imaš nekog vani da ti povuče neki autobus ili kamion koji ide za BiH.

p.s. predstavi se u novim članovima

Pozdrav
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
Tib0r

Tib0r


Broj komentara : 41
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2007-05-03

Par finih stvari za skodu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par finih stvari za skodu   Par finih stvari za skodu Icon_minitimeSat May 12, 2007 3:01 am

AJ bi ove srebrne na svoju kantu...bas fino ide uz zlatnu boju hehe Very Happy
Na vrh Go down
http://ljimun.blogger.ba
Sponsored content





Par finih stvari za skodu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par finih stvari za skodu   Par finih stvari za skodu Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Par finih stvari za skodu
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum :: Exterijer-
Idi na: