Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 jacko, octavia

Go down 
5 posters
AutorPoruka
jacko

jacko


Broj komentara : 19
Registration date : 2007-05-07

jacko, octavia Empty
KomentarNaslov komentara: jacko, octavia   jacko, octavia Icon_minitimeMon May 07, 2007 1:40 am

pozz,
konačno pravi stvar na pravom mjestu. Dugo sam čekao da se konačno neko smiluje i podari nama ljubiteljima dobre vožnje i škoda automobila, mjesto za okupljanje, čestitam.
Nadam se da ćemo se ugodno družiti i zabavljati, primjereno razmjenjivati mišljenja i iskustva vezana za našu dragu cheers škodu cheers i naše drage škodilake.
Inace, živim i radim u Sarajevu, u kasnim dvadesetim, vozim oktaviju iz 2007, 1,9 TDI, elegance, toliko za pocetak... i naravno evo moje drage, "šuhre", kako je od milja zovem...
[img]jacko, octavia 18042010[img]
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

jacko, octavia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jacko, octavia   jacko, octavia Icon_minitimeMon May 07, 2007 1:48 am

Evo zvanično da kažemo da imaš najmladje auto na forumu hehe...

Dobro nam došao, osjećaj se k'o kod kuće!
Inače planiramo uskoro jedan meeting u gradu pa da se skupimo svi sa škodilacima na jednom mjestu i razmijenimo ideje oko kluba...

Dobro došao i budi aktivan
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
gogg

gogg


Broj komentara : 58
Registration date : 2007-05-01

jacko, octavia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jacko, octavia   jacko, octavia Icon_minitimeMon May 07, 2007 1:51 am

dobro nam dosao,octavia je zmaj Very Happy
Na vrh Go down
jacko

jacko


Broj komentara : 19
Registration date : 2007-05-07

jacko, octavia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jacko, octavia   jacko, octavia Icon_minitimeMon May 07, 2007 1:58 am

hvala na dobrodošlici, kada se planira to okupljanje i na kojem mjestu, dobro bi bilo znati malo ranije da možemo planirati aktivnosti..
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

jacko, octavia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jacko, octavia   jacko, octavia Icon_minitimeMon May 07, 2007 2:00 am

pa računaj za 10-ak dana recimo na Vrbanji, ali o tom po tom Wink
Imaš dio foruma ŠKODA KLUB i tu će sve biti objavljeno...
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
LeKo




Broj komentara : 53
Localisation : Rajvosa
Registration date : 2007-05-03

jacko, octavia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jacko, octavia   jacko, octavia Icon_minitimeMon May 07, 2007 9:26 am

Pozdrav jacko.......dobrodoslica i od mene, jest da nisam jedan od sefova na forumu ali sam stariji radnik ovdje Smile
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

jacko, octavia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jacko, octavia   jacko, octavia Icon_minitimeMon May 07, 2007 10:37 am

ma prvih 10 članova je prva postava foruma hehe
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
LeKo




Broj komentara : 53
Localisation : Rajvosa
Registration date : 2007-05-03

jacko, octavia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jacko, octavia   jacko, octavia Icon_minitimeMon May 07, 2007 12:01 pm

Bojan (citat):
ma prvih 10 članova je prva postava foruma hehe

To gazda cheers
Na vrh Go down
Tib0r

Tib0r


Broj komentara : 41
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2007-05-03

jacko, octavia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jacko, octavia   jacko, octavia Icon_minitimeMon May 07, 2007 7:21 pm

Wljkom...najs skodillack.....kad ces me provozat malo, posudim ti ja svoju krnjolu Fabiju Very Happy
Na vrh Go down
http://ljimun.blogger.ba
jacko

jacko


Broj komentara : 19
Registration date : 2007-05-07

jacko, octavia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jacko, octavia   jacko, octavia Icon_minitimeTue May 08, 2007 2:34 am

hehe, super ste , tibOr kad pozelis voznja ide nije nikakav problem...desetka za prvih deset...
Na vrh Go down
Sponsored content





jacko, octavia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: jacko, octavia   jacko, octavia Icon_minitime

Na vrh Go down
 
jacko, octavia
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum :: Predstavljanje novih članova-
Idi na: