Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 goran16v novi kolacic

Go down 
3 posters
AutorPoruka
goran16v




Broj komentara : 8
Registration date : 2007-05-06

goran16v novi kolacic Empty
KomentarNaslov komentara: goran16v novi kolacic   goran16v novi kolacic Icon_minitimeSun May 06, 2007 1:11 pm

Pozdrav,

Goran 32 godine, Sarajevo, izmedju ostalog radim na planiranju, nabavci i odrzavanju voznih parkova, trenutno vozim Octaviju 2.0 TDI Elegance, a prije nje Octaviu 1.9 TDI
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

goran16v novi kolacic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: goran16v novi kolacic   goran16v novi kolacic Icon_minitimeSun May 06, 2007 1:51 pm

Dobro nam došao...

Kao što vidiš sve je još u začetku, ali pozitivno je to što sve ide po planu...

Predpostavljam da je ovo nova octavija o kojoj govoriš?

Daj nam par slikica Wink


: komentar modifikovan dana: Sun May 06, 2007 2:41 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
goran16v




Broj komentara : 8
Registration date : 2007-05-06

goran16v novi kolacic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: goran16v novi kolacic   goran16v novi kolacic Icon_minitimeSun May 06, 2007 2:38 pm

Hvala i drago mi je da postoji i ovaj forum.
Jeste, u pitanju je nova Octavia A5, 2.0 TDI Elegance, prije nje je bila Octavia 1.9 SDI 2000. godine, zatim i Octavia 1.9 TDI 2002. godine, a paralelno s njima jos par privatnih automobila i mali milion sluzbenih Fabia, a trenutno Fabia 1.9 SDI Elegance o kojoj je gogg pisao...
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

goran16v novi kolacic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: goran16v novi kolacic   goran16v novi kolacic Icon_minitimeSun May 06, 2007 2:43 pm

goran16v (citat):
Hvala i drago mi je da postoji i ovaj forum.
Jeste, u pitanju je nova Octavia A5, 2.0 TDI Elegance, prije nje je bila Octavia 1.9 SDI 2000. godine, zatim i Octavia 1.9 TDI 2002. godine, a paralelno s njima jos par privatnih automobila i mali milion sluzbenih Fabia, a trenutno Fabia 1.9 SDI Elegance o kojoj je gogg pisao...

Još jednom dobro nam došao i budi aktivan koliko možeš...

Pozdrav

p.s. uskoro planiramo jedno okupljanje pa se osjecaj pozvanim Wink
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
gogg

gogg


Broj komentara : 58
Registration date : 2007-05-01

goran16v novi kolacic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: goran16v novi kolacic   goran16v novi kolacic Icon_minitimeSun May 06, 2007 4:04 pm

dobro nam dosao kolega Smile vidjeti ces da sam par tvojih postova vezano za servis fabije "maznuo" za pungasa,pa se nadam da se ne ljutis Very Happy kako e21 napreduje Very Happy
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

goran16v novi kolacic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: goran16v novi kolacic   goran16v novi kolacic Icon_minitimeSun May 06, 2007 4:09 pm

A to je čovjek što je e21 radio. Imao sam i ja u planu da kupim e21 1.5 83 godina, ali sam shvatio da mi se ne isplati a imam i jarana kojem se jako svidja to auto pa mu nisam htio kvariti planove.
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
goran16v




Broj komentara : 8
Registration date : 2007-05-06

goran16v novi kolacic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: goran16v novi kolacic   goran16v novi kolacic Icon_minitimeSun May 06, 2007 5:56 pm

gogg (citat):
dobro nam dosao kolega Smile vidjeti ces da sam par tvojih postova vezano za servis fabije "maznuo" za pungasa,pa se nadam da se ne ljutis Very Happy kako e21 napreduje Very Happy

Vec je 20-ak dana na lakiranju, sa auta je poskidano sve to se skinuti moze prije lakiranja, dok su kod limara poskidana vrata, blatobarni, hauba, gepek, tako da sam prosao pored njega i nisam skontao da je to moj auto. Ocekujem da bude spricnut do kraja mjeseca kad pocinje montaza, kacenje izduva, pretresanje kocnica, ubacivanje sjedala (koja bi trebala do tada biti tapecirana) i registracija...
Na vrh Go down
gogg

gogg


Broj komentara : 58
Registration date : 2007-05-01

goran16v novi kolacic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: goran16v novi kolacic   goran16v novi kolacic Icon_minitimeSun May 06, 2007 6:05 pm

pa eto ga na cesti za 3-4 sedmice Smile jedva cekam da vidim bolid
Na vrh Go down
Sponsored content





goran16v novi kolacic Empty
KomentarNaslov komentara: Re: goran16v novi kolacic   goran16v novi kolacic Icon_minitime

Na vrh Go down
 
goran16v novi kolacic
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum :: Predstavljanje novih članova-
Idi na: