Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia

Go down 
5 posters
AutorPoruka
LeKo




Broj komentara : 53
Localisation : Rajvosa
Registration date : 2007-05-03

Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia Empty
KomentarNaslov komentara: Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia   Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia Icon_minitimeThu May 03, 2007 8:58 am

Raja,

Ako slučajno neznate kako to odraditi iskazite interesovanje po ću napisati, a ako znate da ne brljam beze.
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia   Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia Icon_minitimeThu May 03, 2007 9:51 am

Ne znam, mislim predpostavljam kako ali nisam siguran...
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
micconi

micconi


Broj komentara : 26
Registration date : 2007-05-03

Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia   Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia Icon_minitimeThu May 03, 2007 11:19 am

trebalo bi napisati kao podsjetnik.
da napisemo servise oil i insp ponistavanje.

ZA FABIJU:

OIL-pritisni i drzi dugme kod brzinomjera,daj kontakt,pritisnes ponovo gumb cim se slova oil pojave na displeju i okrenes desno gumb dok se na displeju ne pojavi ----.
Na vrh Go down
LeKo




Broj komentara : 53
Localisation : Rajvosa
Registration date : 2007-05-03

Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia   Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia Icon_minitimeThu May 03, 2007 11:21 am

Stisnes trip za ponistavanje kilometraže i držiš ga, potom das kontakt i držiš trip jos cca 5 sec potom se na displeju umjesto kilometraže pojavi jedan od servisa (service oil ili service insp) okretatanjem tripa udesno biras koji ces servis ponistiti kada odaberes servis trip okrenes ulijevo i drzis cca 5sec onda će se umjesto servisa pojaviti tri crtice - - - to je znak da je servis poništen zatim pustis trip, vratis kontakt i to je to Wink
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia   Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia Icon_minitimeThu May 03, 2007 12:20 pm

Super momci svaka čast... baš su mi jednom u Asi zaboravili to ukloniti poslije servisa i morao im opet voziti
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
Tib0r

Tib0r


Broj komentara : 41
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2007-05-03

Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia   Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia Icon_minitimeThu May 03, 2007 7:03 pm

E ovo je super....inace ulje mjenjam sam, pa me zeza ovo Very Happy
Na vrh Go down
http://ljimun.blogger.ba
ShArky

ShArky


Broj komentara : 6
Registration date : 2007-05-12

Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia   Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia Icon_minitimeSat May 12, 2007 5:05 pm

I mene je ovo zezalo posto sam mjenjam ulje ( za iste pare mogu kupit 3x kvalitetnije ) . Ne daju mi se pare samo zbog tog vraga, ali mi svejedno pici po zivcima .I jedan dan ceko jarana na pumpi i uzmem onu knjizicu sa upustvima bezveze listam kad naleti na ovo za resetiranje sa dugmicem sata.
Na vrh Go down
Sponsored content





Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia   Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Poništavanje inspekcije servisnih intervala Fabia
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Bojan, Fabia
» gogg,fabia
» Skoda Fabia SDI 100 000 km

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum :: Sam svoj majstor-
Idi na: