Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tib0r, Mostar, Skodillac

Go down 
+2
Bojan
Tib0r
6 posters
AutorPoruka
Tib0r

Tib0r


Broj komentara : 41
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2007-05-03

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeThu May 03, 2007 3:25 am

Pozz ekipice, evo da s ei aj javim....

Iz Mostara sam, imam skoro 20 god. i trenutno ganjam Fabiu Elegance, sa masivnom zapreminom od 1.4 litre i dicnim oznakama MPI... I je naravno crveno, mashala Very Happy

Ovo je moja makina, nakon mog privatnog tuninga zajednos a mercedesom 190D...nije moaj krivica Very Happy

Tib0r, Mostar, Skodillac Slikawf9.th

Tib0r, Mostar, Skodillac Slika02uk3.th

...te sliak mojih novih felga SJG....ako ne znate koja je to marka felga, to vam se zovu felge " SJ*biGA" Very Happy Very Happy Very Happy


Tib0r, Mostar, Skodillac Slika01uo5.th

...i eto...ako vas jos sta zanima, slobodno pitajte ili me kontaktirajte preko msna Smile
Na vrh Go down
http://ljimun.blogger.ba
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeThu May 03, 2007 9:58 am

Dobro došao i ne daj se...

I kod mene je isti motor i oprema Very Happy
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
gogg

gogg


Broj komentara : 58
Registration date : 2007-05-01

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeThu May 03, 2007 11:48 am

dobro dosao kolega:)fino te je ta 190ka zveknula Very Happy koliko je popravak izasao?
Na vrh Go down
Tib0r

Tib0r


Broj komentara : 41
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2007-05-03

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeThu May 03, 2007 6:55 pm

Popravak izasao 6,500 KM...naime kako sam bjezao od njega, bocno sam opalio od visoki trotoar te pomjerio prednji oves za 2cm u lijevo....al sad je sve oke, samo mi silem-blokovi pucaju stalno.....ali izgleda da cu morati zivjeti sa tom cinjenicom hehe
Na vrh Go down
http://ljimun.blogger.ba
dino°

dino°


Broj komentara : 15
Registration date : 2007-05-02

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeThu May 03, 2007 8:10 pm

Dobar si udarac primio, ali kad bolje razmislis neka si ti dobro, pa makar se radiolo o ferarjiju....ja bartako mislim santa
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeThu May 03, 2007 8:13 pm

Prvo živa glava, onda sve ostalo!
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
gogg

gogg


Broj komentara : 58
Registration date : 2007-05-01

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeThu May 03, 2007 11:09 pm

uhuu 6500...puno brate...bas puno...jesu li ti mijenjali osovinu,amortizer,opruge,lafete i krajnice?stvarno je puno izaslo jos ne mogu vjerovati...samo mala ispravka: selen blokovi Wink
Na vrh Go down
Tib0r

Tib0r


Broj komentara : 41
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2007-05-03

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeSat May 05, 2007 2:51 am

silem, selen...isti kukac kad pijan pises odgovor na post hehe....pa jeste puno izaslo, ali su mi mjenjali cijelo podvozje....sa 80kmh na trotoar pod kutem od 30 stupnjeva je ipak silovit....sa desne strane sve sam moguce sipke, osovine, sarafe itd... iskrivo tako da su morali komplet rezati....

e da vas pitam, jel se vama nekad kod malo brze voznje trese volan kad nagazite na kocnicu...to mi se nedavno pojavilo, vozio sam ga kod ovlastenog servisa na provjeru, medjutim oni kazu da je to normalno i da kod novih kocionih pakni to treba da trese jer se ABS sam kalibrira, a znam da se*u ko grlice....pa evo samo da provjerim Very Happy....istu on ima kocionu silu, i sve, samo sto zivcira nenormalno....imam osjecaj koda ce mi se Skodillac raspast ispod mene....kmeeee
Na vrh Go down
http://ljimun.blogger.ba
LeKo




Broj komentara : 53
Localisation : Rajvosa
Registration date : 2007-05-03

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeSat May 05, 2007 8:56 am

Tib0r (citat):
silem, selen...isti kukac kad pijan pises odgovor na post hehe....pa jeste puno izaslo, ali su mi mjenjali cijelo podvozje....sa 80kmh na trotoar pod kutem od 30 stupnjeva je ipak silovit....sa desne strane sve sam moguce sipke, osovine, sarafe itd... iskrivo tako da su morali komplet rezati....

e da vas pitam, jel se vama nekad kod malo brze voznje trese volan kad nagazite na kocnicu...to mi se nedavno pojavilo, vozio sam ga kod ovlastenog servisa na provjeru, medjutim oni kazu da je to normalno i da kod novih kocionih pakni to treba da trese jer se ABS sam kalibrira, a znam da se*u ko grlice....pa evo samo da provjerim Very Happy....istu on ima kocionu silu, i sve, samo sto zivcira nenormalno....imam osjecaj koda ce mi se Skodillac raspast ispod mene....kmeeee

Ne desava mi se niti mi se na fabiji desavalo, znam raje kojima se desavalo i zamjenom diskova su rijesili stvar
Na vrh Go down
gogg

gogg


Broj komentara : 58
Registration date : 2007-05-01

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeSat May 05, 2007 11:25 am

to ti se desava kada ti se discovi iskrive...eh sada,ako su ti novi,moze biti da se moraju malo istositi da bi se to vratilo u normalu...ne desava ti se to kada vozis po ravnom malo brze?
Na vrh Go down
micconi

micconi


Broj komentara : 26
Registration date : 2007-05-03

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeSat May 05, 2007 4:32 pm

Tib0r (citat):
silem, selen...isti kukac kad pijan pises odgovor na post

e da vas pitam, jel se vama nekad kod malo brze voznje trese volan kad nagazite na kocnicu...to mi se nedavno pojavilo, vozio sam ga kod ovlastenog servisa na provjeru, medjutim oni kazu da je to normalno i da kod novih kocionih pakni to treba da trese jer se ABS sam kalibrira, a znam da se*u ko grlice....pa evo samo da provjerim Very Happy....istu on ima kocionu silu, i sve, samo sto zivcira nenormalno....imam osjecaj koda ce mi se Skodillac raspast ispod mene....kmeeee
ako trese volan pri akciji kocenja to ukazuje na iskrivljenje diskove.do ovoga ti dolazi kad disk kocenjem poprimi visoku temperaturu i kad naglo uletis u lokvu,baru.jednostavno nagla promjena temperature djeluje po cijeloj kruznoj duzini diska i tako se iskrivi.
postoje 2 nacina srednjivanje .
prvo je da odneses strugaru da ih malo istanji i izravna(vodeci tom prilikom racuna na min. debljinu diska koja je propisana)
druga je pak zamjena istih u kompletu sa paknama jer su i one poprimile neravnine uljed iskrivljenih diskova.poz
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeSat May 05, 2007 7:32 pm

ja mislim da ih je bolje zamijeniti
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
gogg

gogg


Broj komentara : 58
Registration date : 2007-05-01

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeSat May 05, 2007 8:03 pm

ma zamijeniti,kakav strugar...mislim da je set prednjih diskova 60tak maraka...
Na vrh Go down
LeKo




Broj komentara : 53
Localisation : Rajvosa
Registration date : 2007-05-03

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeMon May 07, 2007 9:25 am

Gogg mislim da je jedan oko 80 KM, no kako god sa sigurnosću se nije igrat, ebo 160 KM ako cu bacat grah hocel ili nece stati Smile
Na vrh Go down
Tib0r

Tib0r


Broj komentara : 41
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2007-05-03

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeMon May 07, 2007 7:26 pm

Gle ljudi, ja sam dosad dvaput iskrivljavao diskove i jedan par sam cak prekalio....nimalo je ne stedim, ali ipak...ovo mi je treci par da sredjujem, mislim vise koji WTF ?.... cudno mi je, jer su mjenjane, disk ploce i disk plocice, priej nekih 3 tjedna, odnosno 1000Km, i vec bi se trebale "upasovati", a nisam imao brze voznje s njima jos jer je ne ganjam dok ne budem siguran u kocnice.....sve je gradskja voznja, a ne kontam kako na brzinama do 50km/h opet se uspiju iskrivit....

Nije mi nista jasno....koda su od plastike...bah....nabavim si keramiku ili neke jace vece Brembo hehe Very Happy
Na vrh Go down
http://ljimun.blogger.ba
gogg

gogg


Broj komentara : 58
Registration date : 2007-05-01

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeMon May 07, 2007 8:37 pm

ako mene pitas,davno si ti to auto trebao prodati Smile
Na vrh Go down
Tib0r

Tib0r


Broj komentara : 41
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2007-05-03

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeTue May 08, 2007 12:35 am

A nisam im aj kriv sto ne prave auto po mojoj mjeri divljanja na cesti hehe Very Happy
Na vrh Go down
http://ljimun.blogger.ba
LeKo




Broj komentara : 53
Localisation : Rajvosa
Registration date : 2007-05-03

Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitimeTue May 08, 2007 8:27 am

Hehheheh, onda lovu u dzep i ganjaj do besvjesti kad nesto vrisne zamjeni - sve dok se ne opametis Wink

Druge nema Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Tib0r, Mostar, Skodillac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Tib0r, Mostar, Skodillac   Tib0r, Mostar, Skodillac Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Tib0r, Mostar, Skodillac
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum :: Predstavljanje novih članova-
Idi na: