Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fabio sa greskom ccc

Go down 
5 posters
AutorPoruka
ShArky

ShArky


Broj komentara : 6
Registration date : 2007-05-12

Fabio sa greskom ccc Empty
KomentarNaslov komentara: Fabio sa greskom ccc   Fabio sa greskom ccc Icon_minitimeSat May 12, 2007 12:25 pm

Vozdra, zovem se Asmir. Zivim i vozim u Tuzli.
Imam fabiu 1.4MPI 44KW /60KS

Iz osnovnog paketa opreme sam izabro SONY XM-SD22X POJAČALO x2
SONY XS-L102P5S SUBWOOFER x2

Ima jedna fabricka greska nikad ne mogu radit istovremeno , pocnu se gasit pojacala .

Valjda mi trba neki kond.

Toliko za početak.
Na vrh Go down
gogg

gogg


Broj komentara : 58
Registration date : 2007-05-01

Fabio sa greskom ccc Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fabio sa greskom ccc   Fabio sa greskom ccc Icon_minitimeSat May 12, 2007 12:42 pm

dobro nam dosao Smile anais je ice majstor,sad ce on to pojasnit Smile
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

Fabio sa greskom ccc Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fabio sa greskom ccc   Fabio sa greskom ccc Icon_minitimeSat May 12, 2007 1:05 pm

Dobro nam došao...
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
Anais




Broj komentara : 24
Registration date : 2007-05-07

Fabio sa greskom ccc Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fabio sa greskom ccc   Fabio sa greskom ccc Icon_minitimeSat May 12, 2007 1:12 pm

Dobro dosao druze....Posjeti www.caraudio.ba i obratise njima sa tim problemom oko pojacala dobices konkretan odgovor i moguce rjesenje tvog problema pozz
Na vrh Go down
ShArky

ShArky


Broj komentara : 6
Registration date : 2007-05-12

Fabio sa greskom ccc Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fabio sa greskom ccc   Fabio sa greskom ccc Icon_minitimeSat May 12, 2007 4:52 pm

Anais (citat):
Dobro dosao druze....Posjeti www.caraudio.ba i obratise njima sa tim problemom oko pojacala dobices konkretan odgovor i moguce rjesenje tvog problema pozz

Oni su mi i predlozili kondenzator 1F , Ali ja bi uzeo 1.5F ili 2F. afro Ko zna mozda poslije kad budem gluh dodam jos koje pojacalo afro . Sad se raspitujem gdje da to nađem u tz najpovoljnije.

Uvjek mi je nekako sva elektronika koju sam kupovao polovnu brzo krepala , pa onda više nevjerujem nikom, znači dolazi u obzir samo nov...
Na vrh Go down
micconi

micconi


Broj komentara : 26
Registration date : 2007-05-03

Fabio sa greskom ccc Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fabio sa greskom ccc   Fabio sa greskom ccc Icon_minitimeSun May 13, 2007 4:30 pm

poz i budi active:)
Na vrh Go down
Sponsored content





Fabio sa greskom ccc Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fabio sa greskom ccc   Fabio sa greskom ccc Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Fabio sa greskom ccc
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum :: Predstavljanje novih članova-
Idi na: