Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 folije na staklima

Go down 
+3
LeKo
micconi
jacko
7 posters
AutorPoruka
jacko

jacko


Broj komentara : 19
Registration date : 2007-05-07

folije na staklima Empty
KomentarNaslov komentara: folije na staklima   folije na staklima Icon_minitimeTue May 08, 2007 3:04 am

ja bih tuningovo šuhru sa folijama i cuo sam da neko to u Otesu radi vrlo kvalitetno i daje garanciju, čini mi se sedam god. Mislim da nebih naškodio garanciji, ali sam u dilemi jer se moraju skidati stakla i samim tim i tapacirung vrata pa mi se upravo zbog tog skidanja i neradi, pa ako neko ima koju pametnu...
Na vrh Go down
micconi

micconi


Broj komentara : 26
Registration date : 2007-05-03

folije na staklima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: folije na staklima   folije na staklima Icon_minitimeTue May 08, 2007 3:35 am

za zatamljivanje stakala obrati se firmi Champion AC mislim da su u papagajci,ljudi predobro rade,stakla se ne skidaju sto je najvaznije,llumar folije su u piranju,inace pionir u ovom domenu.cijena neznam,certifikat na ugradjene folije imas.
211-207 broj zovi pitaj,mislim da te nebi trebalo doci iznad 500 km.poz
Na vrh Go down
jacko

jacko


Broj komentara : 19
Registration date : 2007-05-07

folije na staklima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: folije na staklima   folije na staklima Icon_minitimeTue May 08, 2007 3:41 am

zuahvaljujem, vrlo korisna informacija, ali nesto mi to ako neskidaju stakla i nije bas ono pravo ili se varam, ali cu svakako provjeriti...
Na vrh Go down
LeKo




Broj komentara : 53
Localisation : Rajvosa
Registration date : 2007-05-03

folije na staklima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: folije na staklima   folije na staklima Icon_minitimeTue May 08, 2007 8:42 am

Vozio sam jeppa od direktora na ugradnju folija u ac champion (papagajka) ali im je radionica u otesu znaci da se radi o istoj firmi, stakla se skidaju osim onih koja su zalijepljena (bocna na autima sa dvoja vrata i zadnja sajba), na jeepu sam radio zatamnjenje zadnje šajbe, bocnih gepek stakala i zadnjih vrata, cijena je bila 250 KM (folija+ugradnja), certifikat nisam dobio jer to jos nije bilo uvedeno ne znam jeli sada (radio prije 1,5g.), folije su lummar i garancija je bila 7.g. e sada ni ja ne bih skidao tapacirunge koliko god da je neko strucan negdje mora ostati trag, a ja to nevolim nikako (citaj picajzla oko auta),a izmedju ostalog netrebaju ti, imas tonirana stakla, što ti treba da te zandari zaustavljaju zbog toga (nema veze i ako dobijes certifikat zaustavit ce te zbog provjere, a to je samo peglancija vise)

Pozdrav
Na vrh Go down
gogg

gogg


Broj komentara : 58
Registration date : 2007-05-01

folije na staklima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: folije na staklima   folije na staklima Icon_minitimeTue May 08, 2007 12:21 pm

preporucio bih ti da pricekas mjesec dva dok se ne regulira zakonski oko tih folija.trenutno ne priznaju ni folije sa atestima koje su upisane u saobracajnu,pa vlasnik mora na licu mjesta guliti folije.
Na vrh Go down
Anais




Broj komentara : 24
Registration date : 2007-05-07

folije na staklima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: folije na staklima   folije na staklima Icon_minitimeTue May 08, 2007 1:21 pm

Sta ima na licu mjesta gulit folije... ccc ove lumar ako uspije da skine nek skida on sam
Na vrh Go down
gogg

gogg


Broj komentara : 58
Registration date : 2007-05-01

folije na staklima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: folije na staklima   folije na staklima Icon_minitimeTue May 08, 2007 2:49 pm

moze ti ih unistit ako nista...na bh tuningu je bila tema,nije mi se bas dalo upucivat u problematiku,pa uprati tamo Wink
Na vrh Go down
Anais




Broj komentara : 24
Registration date : 2007-05-07

folije na staklima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: folije na staklima   folije na staklima Icon_minitimeTue May 08, 2007 3:42 pm

nemoze im nista jer su kao fabricke Wink barem sto se tice lummar folija
Na vrh Go down
Tib0r

Tib0r


Broj komentara : 41
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2007-05-03

folije na staklima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: folije na staklima   folije na staklima Icon_minitimeTue May 08, 2007 11:59 pm

dakle tom logikom kod serisjki zatamnjenih zadnji prozora u recimo nekim skupljim autima...dali i njih an licu mjesta trebas onda razbiti kamenom ili sta.....mislim da niko nece kakiti za zadnje prozore, a pouzdano znam da u hercegovini niko nece prigovoriti u vezi folija, a u HR j eoke zadnja tri stakla, ali ako su sva tri, onda se auto plijeni jer s evodi kao tehnicki neispravno vozilo....i za neonke pod autom isto to vazi hehe....
Na vrh Go down
http://ljimun.blogger.ba
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

folije na staklima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: folije na staklima   folije na staklima Icon_minitimeWed May 09, 2007 12:06 am

Po zakonima je legalno zatamniti samo zadnja bočna stakla. Znači to je po zakonu u svim normalnim zemljama (Hrv, Slo, EU)... Kod nas sad za sad mozes kako hoces ja misim, ali je pitanje koliko ce to trajati...
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
jacko

jacko


Broj komentara : 19
Registration date : 2007-05-07

folije na staklima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: folije na staklima   folije na staklima Icon_minitimeWed May 09, 2007 10:34 pm

definitivno odustajem od ideje, čuj zapljena automobila ..svašta... a posebno mi se svidio onaj dio sa guljenjem na licu mjesta...sav sam se najezio fuj..
Na vrh Go down
Tib0r

Tib0r


Broj komentara : 41
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2007-05-03

folije na staklima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: folije na staklima   folije na staklima Icon_minitimeWed May 09, 2007 10:43 pm

ne znam brate, ja sam samo rekao sta znam...na tebi je oces guliti foliju ili ga predat pajkanu u plavom hehe Very Happy
Na vrh Go down
http://ljimun.blogger.ba
Sponsored content





folije na staklima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: folije na staklima   folije na staklima Icon_minitime

Na vrh Go down
 
folije na staklima
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum :: Exterijer-
Idi na: