Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum

Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Naslon za ruku

Go down 
5 posters
AutorPoruka
gogg

gogg


Broj komentara : 58
Registration date : 2007-05-01

Naslon za ruku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Naslon za ruku   Naslon za ruku Icon_minitimeThu May 03, 2007 1:46 am

mislim da ti moze i od fabije,golfa,bore,passata i pola...nek bojan doda koji ako ima jos,on se raspitivao davno oko toga...vazno ti je traziti onaj naslon koji se moze podizati,da ti ne smeta rucnoj kada parkiras auto...ako uzmes neki koji se ne preklapa,morat ces dotezati sajlu rucne svaka 2 mjeseca otprilike,da bi ti hvatala dobro na prva dva zuba...ako ne trazis originalni,bilo je u fis vitezu za oko 30KM davno...vjerovatno ih jos ima...
Na vrh Go down
micconi

micconi


Broj komentara : 26
Registration date : 2007-05-03

Naslon za ruku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Naslon za ruku   Naslon za ruku Icon_minitimeThu May 03, 2007 2:12 am

znam znam ,upucen sam,pase od bore,golfa a3,fabije,...imao sam ga al igrom slucaja....:(svakako da zelim orig.,preko skoda shopa u hrasnom je 195 km nov,na otpadu far mi je promakao za 1 dan ako ne laze momak,obilazim cesto otpade,od orasja do hercegovine i nikako da neletim.po zelji volio bi sivi:)al et nije na odmet bilo koja boja:)pozzzz
Na vrh Go down
gogg

gogg


Broj komentara : 58
Registration date : 2007-05-01

Naslon za ruku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Naslon za ruku   Naslon za ruku Icon_minitimeThu May 03, 2007 2:26 am

koliko otprilike na otpadima traze?znam da zavisi od otpada do otpada,ali reci neku prosjecnu cijenu...
Na vrh Go down
micconi

micconi


Broj komentara : 26
Registration date : 2007-05-03

Naslon za ruku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Naslon za ruku   Naslon za ruku Icon_minitimeThu May 03, 2007 2:52 am

prosjek je oko 50-70 km,kod fara je bio 70,zigi u kiseljaku 60km,neki otpad na sokocu 50 km.to ti je neka realna cijena polovnog.sve preko ovoga bezobrazno je.poz
Na vrh Go down
Tib0r

Tib0r


Broj komentara : 41
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2007-05-03

Naslon za ruku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Naslon za ruku   Naslon za ruku Icon_minitimeThu May 03, 2007 3:30 am

samo malo pitanje, i aj bi volio to staviti jer ovako stalno odmaram ruku an mjenjacu u polulezecoj pozi hehe...jel s enaslon montira na iste sarafe na podu kao i sic vozacev, ili ima neke svoje posebne drzace ?
Na vrh Go down
http://ljimun.blogger.ba
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

Naslon za ruku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Naslon za ruku   Naslon za ruku Icon_minitimeThu May 03, 2007 9:57 am

Ma ja sam odustao bio zato što nisam ništa htio ulagati u staru fabiju, ali u ovu novu ću vjerovatno uzeti od octavije naslon da se malo "hadžijam" haha
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
micconi

micconi


Broj komentara : 26
Registration date : 2007-05-03

Naslon za ruku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Naslon za ruku   Naslon za ruku Icon_minitimeThu May 03, 2007 11:12 am

Tib0r (citat):
samo malo pitanje, i aj bi volio to staviti jer ovako stalno odmaram ruku an mjenjacu u polulezecoj pozi hehe...jel s enaslon montira na iste sarafe na podu kao i sic vozacev, ili ima neke svoje posebne drzace ?
naslon se montira samo uglavljivanjem u sredislju konzolu u prostor iz rucne.nema nikakvog sarafanja,samo se ubaci.
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

Naslon za ruku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Naslon za ruku   Naslon za ruku Icon_minitimeThu May 03, 2007 12:21 pm

A ima i neki naslon u FIS Vitezu košta 25 KM, al je to meni nešto šuhveli... Nisam ga vidio uživo samo na reklami
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
micconi

micconi


Broj komentara : 26
Registration date : 2007-05-03

Naslon za ruku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Naslon za ruku   Naslon za ruku Icon_minitimeThu May 03, 2007 2:42 pm

Bojan (citat):
A ima i neki naslon u FIS Vitezu košta 25 KM, al je to meni nešto šuhveli... Nisam ga vidio uživo samo na reklami
nemoj ni pomisljati na taj,taj se sarafa sa strana,em sto se ne uklapa u enterijer skode,em sto je nekvalitetan it d Smile
Na vrh Go down
Tib0r

Tib0r


Broj komentara : 41
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2007-05-03

Naslon za ruku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Naslon za ruku   Naslon za ruku Icon_minitimeThu May 03, 2007 7:08 pm

micconi (citat):
Tib0r (citat):
samo malo pitanje, i aj bi volio to staviti jer ovako stalno odmaram ruku an mjenjacu u polulezecoj pozi hehe...jel s enaslon montira na iste sarafe na podu kao i sic vozacev, ili ima neke svoje posebne drzace ?
naslon se montira samo uglavljivanjem u sredislju konzolu u prostor iz rucne.nema nikakvog sarafanja,samo se ubaci.

Pa koji ga vrag drzi da se ne mice...valjda bi trebao imati neke kopce ili neku takvu shemu.... Shocked
Na vrh Go down
http://ljimun.blogger.ba
micconi

micconi


Broj komentara : 26
Registration date : 2007-05-03

Naslon za ruku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Naslon za ruku   Naslon za ruku Icon_minitimeThu May 03, 2007 8:14 pm

Tib0r (citat):
micconi (citat):
Tib0r (citat):
samo malo pitanje, i aj bi volio to staviti jer ovako stalno odmaram ruku an mjenjacu u polulezecoj pozi hehe...jel s enaslon montira na iste sarafe na podu kao i sic vozacev, ili ima neke svoje posebne drzace ?
naslon se montira samo uglavljivanjem u sredislju konzolu u prostor iz rucne.nema nikakvog sarafanja,samo se ubaci.

Pa koji ga vrag drzi da se ne mice...valjda bi trebao imati neke kopce ili neku takvu shemu.... Shocked
na sredisnjoj konzoli iznad pepeljare za zadnju klupu imas mali pretinac,os se izvuce,mjesto njega se uglavi naslon,rijecima je tesko objesniti bez slike,jako jednostavno i elegantno
Na vrh Go down
LeKo




Broj komentara : 53
Localisation : Rajvosa
Registration date : 2007-05-03

Naslon za ruku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Naslon za ruku   Naslon za ruku Icon_minitimeFri May 04, 2007 8:25 am

Jucer pitao u autoagentu koliko kosta kaze 550 KM Evil or Very Mad
Na vrh Go down
Bojan
Admin
Bojan


Broj komentara : 102
Registration date : 2007-05-01

Naslon za ruku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Naslon za ruku   Naslon za ruku Icon_minitimeFri May 04, 2007 10:05 am

Pa za te pare mogu plavušu naći da na njoj ruku držim ccc
Na vrh Go down
https://skoda.bosnianforum.com
LeKo




Broj komentara : 53
Localisation : Rajvosa
Registration date : 2007-05-03

Naslon za ruku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Naslon za ruku   Naslon za ruku Icon_minitimeFri May 04, 2007 1:41 pm

Bojan (citat):
Pa za te pare mogu plavušu naći da na njoj ruku držim ccc

Hahhahhahah, dobar Very Happy
Na vrh Go down
Tib0r

Tib0r


Broj komentara : 41
Age : 36
Localisation : Mostar
Registration date : 2007-05-03

Naslon za ruku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Naslon za ruku   Naslon za ruku Icon_minitimeSat May 05, 2007 3:01 am

micconi (citat):
Tib0r (citat):
micconi (citat):
Tib0r (citat):
samo malo pitanje, i aj bi volio to staviti jer ovako stalno odmaram ruku an mjenjacu u polulezecoj pozi hehe...jel s enaslon montira na iste sarafe na podu kao i sic vozacev, ili ima neke svoje posebne drzace ?
naslon se montira samo uglavljivanjem u sredislju konzolu u prostor iz rucne.nema nikakvog sarafanja,samo se ubaci.

Pa koji ga vrag drzi da se ne mice...valjda bi trebao imati neke kopce ili neku takvu shemu.... Shocked
na sredisnjoj konzoli iznad pepeljare za zadnju klupu imas mali pretinac,os se izvuce,mjesto njega se uglavi naslon,rijecima je tesko objesniti bez slike,jako jednostavno i elegantno


Ooooo....to je fino rijesenje....ako nadjem negdje naslon fin povoljan definitivno ga nabavljam onda....thx dude Smile
Na vrh Go down
http://ljimun.blogger.ba
Sponsored content





Naslon za ruku Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Naslon za ruku   Naslon za ruku Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Naslon za ruku
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum je preseljen na www.bh-skoda-klub.com/forum :: Interier-
Idi na: